Hakkımızda

1997 Yılında Alparslan Doğan Tarafından Kurulan Özdoğan Emlak 24 Yıldır  Keçiören Ve Çevresinde Çağdaş Emlakçılık Anlayışıyla Hizmet Vermektedir.

Kalite ve Güvende Öncü Firma Olarak “BİZDEN ALDIĞINIZ KONUTLARI 30 GÜN İÇERİSİNDE ALDIĞINIZ FİYATTAN KOŞULSUZ ŞARTSIZ İADE ALMA GARANTİMİZ VARDIR”

Firmamız Arzın Çok Yoğun Olduğu Sektörümüzde Fark Yaratarak Marka Haline Gelen, 24 Yıllık Tecrübesiyle Bir Çok Konuta El Değiştirmesine Aracılık Etmiştir. Özdoğan Emlak, İnsanların Yaşamlarındaki İyi Karar Almalarına Bilgi ve Deneyimleri Özdoğan Emlak, Ofisi, Merkezi, Konumu, Uzman Personeli ve Standart Çalışma Anlayışı Esaslarıyla, Binlerce Emlak El Değiştirmesine Aracılık Etmiştir.

Özdoğan Emlak, İnsanların Yaşamlarındaki İyi Karar Almalarına Bilgi ve Deneyimleriyle Rehberlik Eden Doğruluğu ve Dürüstlüğü İlke Edinmiş Bir Yapıya Sahiptir.

Özdoğan Emlak Her Türlü Değişkenliğe ve Değişen Teknolojiye Hızlı Ayak Uyduran Dinamik Bir Yapıya Sahiptir.

  • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, Dubleks, Dükkân, Arsa, Komple Bina, Müstakil ve Aklınıza Gelebilecek Her Türlü Gayrimenkul ve Hangi Bölgede Nasıl Bir Talebiniz Varsa Bize Bildirmeniz Yeterlidir. Biz Sizin Adınıza İstediğiniz Daireyi İstediğiniz Bölgede İstediğiniz Konumda Arzuladığınız Fiyata Bulalım. Sizde Ailenizle Daire Aramak Yerine Vaktinizin Keyfini Çıkarın. Keçiören’in En Güvenilir Emlak Bürosu Özdoğan Emlak Olarak Keçiören’den Gayrimenkul Almak ve Satmak İsteyen Müşterilerimizin Yanındayız. İddialı Kredi faiz Oranlarımızla Her Bütçeye Uygun Daireler. Kredi ve Tapu İşlemleriniz Tarafımızdan Ücretsiz Takip Edilmektedir.

Misyonumuz; Kusursuz ve Profesyonel Bir Yaklaşımla Sizlerin İhtiyaçlarını En Üst Seviyede Karşılamaktır.

Amacımız; En Yüksek Değerde, En İyi Şartlarda, En Kısa Sürede, Gayrimenkullerinizi Değerinde Nakit Paraya Çevirmektir.
Neden Özdoğan Emlak’ı Tercih Etmeliyim?

  • Güven…
  • Tecrübe…
  • Kurumsal yaklaşım…
  • Sertifikalı emlak danışmanları…
  • Teknoloji kullanımı…
  • Doğru ekspertiz…
  • Hızlı sonuç…

 

Hemen Ara 0312 360 38 38